נופש חלומי בפראג לדיירי מערך הדיור של צוהר הלב

טיול ראשון מסוגו התקיים השבוע לקבוצה בעלי צרכים מיוחדים בעיר המדהימה פראג. זו פעם ראשונה שקבוצה כזאת מוטסת לטיול בחו"ל וההצלחה הייתה מעל למשוער.

מדובר בקבוצה בת 20 בוגרים וחניכים דיירי מערך הדיור שלנו, כל המשתתפים בטיול המרתק לפראג הם בעלי פיגור שכלי ואוטיזם עם לקויות למידה. צוות מקצועי וסייעים לצד צוות רפואי התלווה לטיול המיוחד.

הטיול בפראג התקיים השבוע מיום שני ועד יום חמישי. יש לציין כי המימון לטיול זה מומן בחלקו מכספם של הבוגרים והחניכים בעצמם שעובדים מידי יום במסגרת שיקומית מע"ש מרכז עשיה שיקומי של רשת החינוך הארצית 'צוהר הלב'.

במשך כל ימי הטיול היו חוויות מיוחדות לקבוצת החניכים. החניכים פקדו את קבר המהר"ל מפארג, סיירו במוזיאון היהודי, מגדל השעון, שייט על הנהר וחוויות רבות נוספות[y1] .

חברת 'אל על' העניקה חסות לחברי הקבוצה המיוחדת, דאגה למלא את כל השירותים הנצרכים ועשתה את המרב שהחניכים בעלי צרכים מיוחדים יעברו את הטיסה על הצד הטוב ביותר.

ברשת החינוך הארצית 'צוהר הלב' הביעו סיפוק רב מהצלחת הטיול לחניכים בעלי צרכים מיוחדים. ב'צוהר הלב' כבר שוקד ים על עוד רעיונות למען החניכים והבוגרים הלומדים במוסדות הרשת בכל הארץ.


פוסטים אחרונים
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

צרו איתנו קשר

הרב מישקובסקי 9

רכסים 2045001

טלפון: 04-9849-138

פקס: 04-9849-147

הצבעוני 8 אשדוד

ת.ד. 3271 אשדוד

טלפון: 08-8579900

פקס: 08-8663562

  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon