מרכז יום טיפולי

רכסים

מרכז יום טיפולי

מרכז היום של צהר מיועד לחניכים מגילאי 21 ומעלה עם מוגבלות שכלית התפתחותית קלה על בינונית, אשר יכולתם התעסוקתית מוגבלת, מטרתנו היא קידום החניכים שלנו בתחום התפקודי והקניית כישורי תעסוקה. חשיפה לתחומי תעסוקה מגוונים ע”מ לממש את הפוטנציאל שלהם בשאיפה לשלבם בעתיד בשוק החופשי.

בתוך מרכז היום מתבצעות עבודות מגוונות בתחום אריזה, מיון והרכבה. עבודות אלו מתקבלות מספקי עבודה שונים תמורת תשלום מוסכם. המרכז איננו ארגון למטרות רווח וכל ההכנסות מוקדשות לטובת החניכים קידומם ורווחתם. כל תהליכי העבודה נמצאים תחת השגחה מתמדת של מדריכים מנוסים ומסורים המאפשרים מימוש הצדדים החזקים של העובד ומאידך שמירה על איכות המוצר.

מרכז היום של צהר הלב מעסיק צוות פרא רפואי מקצועי הכולל: קלינאית תקשורת, פיזיוטרפיסטים ומרפאות בעיסוק, אשר נותנים טיפולים קבוצתיים ופרטניים לחניכים הזקוקים לכך, ומכוון ומדריך את הצוות לטפל בחניכים באופן מיטבי המביא אותם לעצמאות במשך כל שעות הימצאותם במרכז היום. כך יקבל כל חניך וחניך את המענה אשר הוא זקוק לו ע"מ לפתח את יכולותיו הרגשיות והתעסוקתיות.

בנוסף לכך מוכשר צוות המדריכים גם ע"י קורסי הדרכה שונים מטעם האגף, וכן מקבלים הכוונה צמודה של יועצת חינוכית ועובדת סוציאלית, ומקבלים כלים להתמודדות עם התנהגות מאתגרת ואירועים חריגים עד כדי מניעתם.

img15
מארזים לקראת שבת (2)
IMG_0087
img28
SAM_3142
img16
SAM_3137 (1)

צרו קשר עם משרדי המע"ש

Button

אימייל זה נשלח מאתר צוהר הלב