גני ילדים- חכמת ישראל

רכסים

מיטב אנשי המקצוע, קידום אישי על פי היכולות והצרכים, חדוות למידה ואמונה בייחודיות שבכל ילד. זהו סוד החוכמה של חוכמת ישראל.

התלמידים:

בגנים כ- 60 ילדים בגילאי 5-7 שאובחנו כבעלי עיכוב התפתחותי או שפתי;

הצוות:

במוסדות אנשי צוות העמלים על התפתחותם השפתית, הלימודית, הרגשית והחברתית של התלמידים. הגננות בעלות תעודת הוראה בחינוך מיוחד וניסיון רב, ולצוות נערכות בקביעות הדרכות והשתלמויות מקצועיות.

הלימודים:

הלימוד מותאם לדרישות משרד החינוך וכולל הקניית מושגים, כישורים ותחומי ידע, ומורשת דגש רב ניתן לפעילויות ספורט, יצירה, אומנות ומוסיקה - וכל תחום למידה ועשייה הוא צוהר לתרגול כישורי חיים ולצבירת הצלחות.

ההכנה לחינוך הרגיל:

תכנית הלימודים נבנית במטרה לשלב את הילדים באופן מיטבי ומהיר במוסדות החינוך הרגיל. במקביל, עומד המוסד בקשר רציף עם המסגרות החינוכיות באיזור. בגנים ניתן דגש לצמצום פערי ידע ולהקניית הקריאה, על ידי 'מלמד' והצוות המקצועי. 80% מבוגרי הגנים משתלבים בחינוך הרגיל בהצלחה.

 

הטיפולים:

במוסדות מערך מטפלים מורשים גדול ואיכותי. בין הטיפולים: קלינאות תקשורת, ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה ותרפיה באומנות, בתנועה, בדרמה ובאמצעות בעלי-חיים. פסיכולוגית, פסיכיאטר ועובדת סוציאלית עוקבים אחר ההתקדמות ומדריכים את הצוות. גם להורים ניתנות סדנאות והדרכות.

הפעילויות והאווירה:

בחוכמת ישראל אווירה חמה ומעצימה, מתוך אמונה בכל ילד ושאיפה להתפתחות תמידית של התלמידים ושל הצוות. חוגים לטיפוח כשרונות, סדנאות לרכישת מיומנויות התנהגות ותקשורת ושלל פעילויות ואירועים, משלימים את חוויית הלמידה.

חדשות ועידכונים

Thanks! Message sent.

ליצירת קשר ישיר עם בית הספר

חוכמת ישראל

מעלה צהר 1 רכסים | טלפון: 04-6043347 | פקס: 04-9846193