צוהר על המפה

הכירו את צוהר הלב

שיטת העבודה הייחודית שאנו  דוגלים בה, הקנתה לה מוניטין רב מתחילת דרכה. כיום מוסדות הרשת הם  מהמובילים בארץ.

משימתנו היא למצות את הפוטנציאל המרבי של כל חניך וחניך ולהעניק לו את החיים הטובים ביותר עבורו.

כדי להגשים שאיפה זו, מותאמת  באופן אישי תכנית שיקומית פרטנית לכל אחד ואחת מהחניכים. "צהר הלב" נודעת בנחישותה להשקיע משאבים רבים כדי להתחדש ולהציע קשת רחבה של תרפיות חדישות ויעילות בד בבד בעדכון האמצעים הטכנולוגים הדרושים בכדי לאפשר לחניכים את הטיפול העדכני והמיטבי ביותר.

הסיפור שלנו

בשנת 1990 קיבל לידיו ישראל קורניק, מסגרת המונה 4 כיתות של ילדים עם צרכים מיוחדים במתחם מועצה אזורית זבולון שבצפון. נתוני פתיחה שהובילו אותו להקמת מפעל חייו.  מטרתו הייתה להצליח להוביל אותם להצלחות כשקו המנחה הוא שההצלחה שלהם היא ההצלחה של כולנו.

קמפוס רב-בנייני ברכסים, ועוד 24  מסגרות נוספות הוקמו בכל רחבי הארץ.

כעת, רשת המוסדות מונה למעלה מ-1300 חניכים, בעלי לקויות למידה, שפה, הפרעות התנהגות, פיגור שכלי, אוטיזם ועוד.

בעשרות המוסדות שלנו פועל צוות רב-תחומי ובו מיטב המורים, הסייעים והמומחים לתרפיה ולפרא-רפואה, העוברים השתלמויות סדירות לקידום הידע והרגישות. זאת לצד ציוד מקצועי מהחדשניים בישראל, מגוון תכניות טיפול ולימוד מתקדמות ושפע חום ואהבה. כאן יוצרים לכל ילד וילדה מסלול צמיחה אישי, שייקח אותם הכי גבוה שאפשר.

בית-הגידול של צהר הלב מלווה את החניך מילדות עד בגרות, ובכך מקנה לו תחושת יציבות וביטחון. לכל גיל ובכל קושי ניתן מענה מקיף. הצוות שלנו אינו חוסך במשאבים, על מנת לחסוך לילד ולמשפחתו התרוצצות בין מטפלים ומרכזים שונים. גנים ובתי-ספר טיפוליים, הכשרה מעשית לרכישת מקצוע ולהשתלבות עצמאית בקהילה, מערך דיור והוסטלים לבוגרים - אנו תמיד שם, קשובים, מדריכים ומטפחים.

צהר הלב היא הראשונה, ובאיזורים רבים בישראל עדיין היחידה, שפתחה מוסדות לבעלי צרכים מיוחדים גם בערי הפריפריה. עשרות המרכזים שלנו ברחבי הארץ מאפשרים לחניכים ליהנות קרוב לבית ממסגרות חינוך ורווחה מקצועיות, מרכישת מיומנויות וידע ומשיטות טיפול עדכניות, ללא גבולות.

המחויבות שלנו

היחודיות שלנו

מושה
מושה
press to zoom
יוסי בר - מנהל כספים
יוסי בר - מנהל כספים
press to zoom
Avraham Kurnik_edited
Avraham Kurnik_edited
press to zoom
ישראל קורניק - מנכ"ל
ישראל קורניק - מנכ"ל
press to zoom

שותפים איתנו

file_0_b
file_0_b
press to zoom
גיידסטאר-1
גיידסטאר-1
press to zoom
photo
photo
press to zoom

מבט תמידי לעתיד

הנהלת צהר הלב, לא נחה לרגע על שמריה, כאשר ישנה פעילות מתמדת של התפתחות ותנופה, הן מבחינת מבנים מרווחים וחדשניים אשר יתנו את מרב המענה עבור צרכיהם של ילדי צהר הלב, והן מבחינת מרכזים מיוחדים וחדשניים אשר מתמקדים בצרכים מיוחדים ונותנים מענה הולם על מנת לקדם ולהגיע עם החניך למיצוי היכולת.