מרכז עשייה שיקומי (מע"ש)

רכסים/אשדוד

החזון שלנו

 

מע"ש צהר הלב  מספק עבודה לאוכלוסיה בעלת צרכים מיוחדים, ושם לעצמו דגש על שיפור איכות העבודה של העובדים ומיצוי הפוטנציאל והעצמאות של כל עובד ועובד בהתאם ליכולותיו, כישרונותיו, ונטיותיו; עם חשיבה מתמדת לכוון תעסוקה נתמכת בקהילה ותוך שמירה על אווירה חיובית בין העובדים ושיפור איכות חייהם בתחום הבריאות, תזונה, פנאי, חברה, ותחושת הצלחה וסיפוק. וכל זאת באווירה דתית חרדית מותאמת לתרבות ממנה מגיעים החניכים העובדים.

במע"ש "צהר הלב" מושם דגש על פיתוח התחום החברתי, מתוך חשיבה שהעובדים זקוקים לתכניות הפוגה ברצף העבודה, וכן על מנת לשפר את יכולתם התקשורתית והחברתית ולהפכם לעובדים איכותיים יותר השומרים על אווירה חיובית במע"ש. לצורך כך מתקיימים פעילויות שונות הנותנות מענה לצרכי עובדי המע"ש: ארוחה חגיגית לכבוד ראש חודש, פעילות חברתית באווירת החג הקרב. פעמיים בשנה מתקיימים טיולים,  ובנוסף ישנה מערכת חוגים ומפגשי שיח והעשרה שונים, כגון: אומנות, קרמיקה, שעור הלכה, שעור מוסר וכישורי חיים. כמו"כ מתקיימת פעילות שילוב בחלק מהקבוצות עם קבוצת בחורים מהקהילה.

הפעילות שלנו

 

במרכז העשיה של צהר הלב, מופנה כל עובד לעבודה התואמת את כישוריו ויכולותיו, חלוקת העבודה מתחלקת למחלקות שונות בהתאמה מלאה.

ליצירת קשר ישיר עם המעש

משרד ראשי מערך הדיור

דרך הרברכסים | טלפון: 04-9040742 | פקס: 153-49040742

Button

Success! Message received.